SPDNET Covid-19 Duyurusu!

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Corona ( Covid-19 ) salgınına dair aldığımız önlemlere ilişkin sizlere bu mesajı gönderiyoruz .

Değerli SPDNET müşterileri,

SPDNET’te çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Corona ( Covid-19 ) virüsünün yarattığı etkiyi ve durumu çok yakından takip ediyor ve riskleri azaltmak için en iyi uygulamaları yapmaya devam ediyoruz .

Müşteri ve çalışan güvenliğini sağlamak için 17.03.2020 Salı gününden geçerli olmak üzere aldığımız önlemler ile ilgili sizi bilgilendirmek istiyoruz .

  • Merkez Ofisimize müşteri kabul etmeyeceğimiz için kapalı durumdadır.
  • Veri merkezimiz ile ilgili işlemler de işlem süresi personel sayısı nedeni ile uzayacaktır.
  • Cihaz giriş ve çıkışları steril bir alanda maske, eldiven ve dezenfektan kullanılarak yapılacak, görüşme mesafesine dikkat edilecektir. Dezenfekte edilmeyen hiçbir cihaz veri merkezine alınmayacaktır.
  • İş ve çalışma şekli uygun olan tüm departmanlara yukarıdaki tarihten geçerli olmak üzere Uzaktan Çalışma (Home Office) talimatı verilmiştir .

SPDNET olarak altyapınızı ve hizmetlerinizi bu zor zamanlarda kesintisiz olarak devam ettirmeye kararlıyız . Bu konuda aldığımız önlemler sadece çalışanlarımız için değil, siz değerli müşterilerimizi de korumaya yöneliktir .

SPDNET’e duyduğunuz güven için teşekkür eder, bu zor durumu el birliği ve anlayış ile atlatacağımıza inancımız tamdır .

Saygılarımızla,
SPDNET Telekomünikasyon A.Ş.